KATALOG - speciální

 

 

4. Speciální barvy na konkrétní použití

  NATRIMA
na okna a dveře základní a podkladová syntetická barva

Na okna a dveře - základní a podkladová barva je barva speciálně určená jako základní a podkladový nátěr na dřevěné okenní rámy, dveře a jiné výrobky ze dřeva v exteriérech i interiérech. Vyznačuje se výborným plněním pórů dřeva, vyrovnáváním menších nerovností a zároveň zlepšuje přilnavost vrchní barvy.

Použití:  dřevo
vydatnost: 10-12m2/l zasychání: na dotek 1h.,
přetíretelnost 20h

lesk:  matný
ředidlo:  SYNRED S6006
 NATRIMA ZÁKLADNÍ NA OKNA
 
NATRIMA
na okna a dveře vrchní syntetická barva
Na okna a dveře - vrchní barva je speciálně určená na nátěry dřevěných okenních rámů a dveří v exteriérech a interiérech. Konečný nátěr se vyznačuje výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům, velmi dobrou krycí schopností a přilnavostí k podkladu. Speciální aditiva zabezpečuje neslepení natřených rámů (tzv. antilblokingový efekt). Použití:  dřevo
vydatnost: 8-10m2/l zasychání: na dotek 3h.,
přetíretelnost 24h

lesk:  lesklý a pololesklý
ředidlo:  SYNRED S6006
 NATRIMA VRCHNÍ NA OKNA
NATRIMA
na radiátory
vrchní vodou ředitelná barva

Na radiátory je hedvábně matná vrchní vodou ředitelná barva na radiátory a jiná teplovodní potrubí s tepelnou odolností až do + 90 °C. Vyznačuje se vysokou bělostí s minimálním tepelným odporem a zvýšenou odolností proti žloutnutí. Obsahuje antikorozní látky, nezapáchá a rychle zasychá.

Použití:  ocel
vydatnost: 8-9m2/l zasychání: na dotek 30min.,
přetíretelnost 5h

lesk:  hedvábně matný
ředidlo:  voda
NATRIMA NA RADIATORY 
NATRIMA
na dětský nábytek
polotransparentní barevný vodou ředitelný lak

Na dětský nábytek a hračky je polotransparentní vodou ředitelný barevný lak určený na dekorativní nátěry nábytku jakojsou stoly, stoličky, police, dřevěné obklady a jiné předměty ze dřeva. Produkt splňuje požadavky normy EÚ (EN 71-3) o povrchové úpravě dětského nábytku a hraček.

Použití:  dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky
vydatnost: 12-15m2/l zasychání: na dotek 1h.,
přetíretelnost 5h

lesk:  hedvábně matný
ředidlo:  voda
 NATRIMA na detsky nabytek
NATRIMA
na zahradní nábytek
impregnační olej

Na zahradní nábytek je impregnační olej, který slouží na běžnou a pravidelnou údržbu dřeva a je obzvlášť vhodný na obnovování nátěrů dřevěného zahradního nábytku. Vsakuje se do hloubky, oddaluje stárnutí dřeva a chrání ho před působením vlhkosti a povětrnostních vlivů. Dává mu obnovený vzhled zachovávající přirozenou strukturu dřeva.

Použití:  dřevo
vydatnost: cca 20m2/l zasychání: přetíretelnost 24h

lesk:  hedvábně matný
ředidlo:  neředí se
 NATRIMA na zahradni nabytek
NATRIMA
na bazény
vrchní rozpouštědlová barva

NATRIMA na bazény je vrchní  matná rozpouštědlová barva určená na povrchovou úpravu betonových bazénů, okrasných zahradních jezírek a nádrží. Je možné ji použít i na povrchovou úpravu betonu, karbonizovaných omítek, vláknocementu a pod. Vyznačuje se velmi dobrou odolností vůči působení vody, povětrnostních vlivů a výkyvům teplot.

Použití:  beton
vydatnost: cca 6m2/l zasychání: na dotek 20min.,
přetíretelnost 1h

lesk:  matný
ředidlo:  CERED C 6000
 NATRIMA na bazeny
NATRIMA
na starý nátěr
odstraňovač starých nátěrů
Na starý nátěr je odstraňovač starých nátěrů na rozpouštědlové bázi, který se používá na odstraňování starých a nebo poškozených nátěrů na kovových, dřevěných a minerálních podkladů. Je vhodný na odstranění syntetických, olejových, vodou ředitelných, nitrocelulózových, epoxidových, polyuretanových a práškových nátěrových látek. Použití:  dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky,  ocel, pozink, lehké a barevné kovy
vydatnost: cca 10m2/l zasychání: do 20h nezasychá

nános: 60-100g/m2
čištění:  saponátová voda,
C 6000

 NATRIMA na stary nater