Velkoobchod

Nabízíme produkty Českých a zahraničních firem, které zastupujeme v Královehradeckém kraji.

Nabízíme a dodáváme velkoobchodním i maloobchodním prodejem kompletní sortiment tj. nátěrové hmoty, tmely, lepidla, malířské a fasádní barvy.

Na míchacím zařízení u nás, je možno na počkání namíchat tisíce odstínů v nejrůznějších druzích nátěrů od syntetických až po fasádní barvy, toto vše na plně automatickém stroji řízeném počítačem.

Sortiment na ochranu dřeva – Základní impregnace a ochrana proti hnilobě, plísni, houbám a řasám, hmyzu....

V interiéru a exteriéru nejvíce používaná silnovrstvá lazura s UV ochranou, ředidlové povahy. Materiál účinně zamezuje vyvětrání, trhání, šedivění takto ošetřeného dřeva (různé odstíny). Podobný materiál je i v tixotropní podobě, nestéká, neředí se, je rovněž v několika odstínech, ( zatím jen v 750 ml. balení ).

Z disperzních nátěrových hmot pro vnitřní použití na stěny je nejvíce používaná barva akrylátová hladká , matná a pro venkovní použití v označení FASÁDA, sanační omítky silikátové nátěrové hmoty a nebo silikónové nátěrové hmoty jsou pod označením SILIKÁT nebo SILIKON, na trhliny v zdivu doporučujeme nátěr FASÁDA Elast.

Všechny nátěrové hmoty vnitřní i vnější tónujeme dle přání zákazníka.

Hydrosolová penetrace zdiva je základem fasádních systémů, kterou provádíme čistým akrylátem bez organických rozpouštědel s názvem Triefgrund LF nebo DECORHIT P.

Z našeho sortimentu je dále nejvíce žádaný výrobek na renovaci a údržbu oken výrobek Venti-lack a NATRIMA a XYLADECOR - bílý krycí lak na okna a dveře, který zaručuje spolu UV filtrem netečnost na povětrnostní vlivy a sluneční svit.

Parkett+Möbellack a PARKETOL PUR a XYLADECOR Classic, Oversol, Royal jsou vhodné konečný nátěr pro parkety, dřevěné výrobky, atd., je to jednosložková nátěrová hmota s pojivem polyuretan-alkydové pryskyřice.

Na betonové podlahy doporučujeme, kde vyžadujeme otěruvzdornost, stálost vůči benzínu a oleji a chemikáliím je Epoxi-bodenbeschichtunga, Betona – různé odstíny.

Toto jen v kostce o výrobcích, vše ostatní je jen věcí naší důvěry v kvalitu a dobrou práci s těmito výrobky.

Vaše sleva z katalogového ceníku činí…………%. Napište si o slevu zde: barvy.doubal@seznam.cz, barvy.doubal@gmail.com

Na další spolupráci se těší

Doubal Jaroslav - jednatel